Завантаження...
Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Illo quam architecto omnis est iste reprehenderit soluta quod fuga nemo tenetur!
ua ru

Дропшиппінг

Наша компанія займається продажем парфумерії, косметики та аксесуарів вже більше 12 років. У нас є досвід, який дозволить отримувати вам стабільний і високий прибуток, працюючи з нами.

Наші переваги:

 • Вигідні та конкурентні ціни!
 • Висока якість товарів!
 • Великий і різноманітний асортимент продукції!
 • Актуальна наявність товарів на складі!
 • Постійне надходження новинок і трендових позицій!
 • Максимально швидка обробка і відправка замовлень!
 • Індивідуальний підхід до спільної роботи!
 • Гарантія чесності і порядності виконання зобов'язань.

Що таке дропшіппінг?

«Дропшиппінг» - це модель реалізації товарів, при якій постачальники відправляють товари безпосередньо вашому покупцеві. Сервіс дозволяє реалізовувати товари без витрат на оренду і складську логістику, заробітну плату персоналу і т.д. Дозволить уникнути вкладень в асортимент і складський запас товарів. Ви оплачуєте тільки ті товари, які вже продані в вашому інтернет-магазині або на торговому майданчику. Ми всю роботу по упаковці, зберігання, відправлення і доставку товару беремо на себе. Ваш дохід складається з різниці в ціні, яку ми вам надаємо, і ціною, по якій ви продаєте товар своєму клієнтові. Дропшіпінг в Україні - найлегша і безпечна форма продажів в інтернеті.

Як ми працюємо:

Відмінний початок бізнесу без стартових вкладень!

 • Обробка і відправка замовлення день в день - замовлення, який ви нам відправили і оплатили до 16:00, відправляються Новою Поштою в цей же день.
 • Завантаження фотографій опису товарів - ми можемо надати вам ХML або інший тип вивантаження актуального асортименту і наявності товарів, які є у нас на сайті.
 • Упаковка і відправка - всі ваші замовлення упаковуються в щільну картонну коробку і перекладаються пакувальної папером, що дозволяє доставити товар до покупця в ідеальному стані.

Що потрібно від Вас:

 1. Перевірити наявність товару в нашому прайс-листі, або відправити запит на ел. пошту, або уточнити в телефонному режимі.
 2. Створити на сайті Нової Пошти або в додатку на смартфоні ТТН, де вказати всі дані відправника та одержувача, дані про накладене платежі, якщо товар відправляється з післяплатою, і платника доставки і повернення післяплати, якщо такий є, вага і опис вантажу. Деталі ...
 3. Надіслати нам на ел. пошту лист з найменуванням та кількістю товару на конкретне замовлення і прикріпити створену ТТН вкладенням до листа. Після обробки замовлення у відповідь ми вам відправляємо загальну вартість.
 4. До 16:00 оплатити вартість замовлення.

Скільки можна заробити?

Меж заробітку немає, тому що Ви самі регулюєте торгову націнку. Головне - щоб ваша ціна була конкурентною і відповідала якості товару. Низька роздрібна ціна означає погану якість товару.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію!

Як отримати свій заробіток?

 • Якщо відправка здійснювалася за передоплатою вам від клієнта, то свій заробіток ви отримуєте моментально.
 • Якщо ж відправка - післяплатою, то після забору посилки ви можете отримати гроші в будь-якому зручному відділенні Нової Пошти.
 • Якщо клієнт відмовився отримувати вашу посилку - ми забираємо товар назад до себе на склад, за умови що він не пошкоджений, і повертаємо вам оплату за товар за винятком вартості доставки.

Більш детальну інформацію завжди можна уточнити, скориставшись контактними даними в розділі «Контакти».

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Купити в один клік
Дякуємо, замовлення успішно оформлено!