Дата випуску: 2021
Пол: унісекс
Класифікація аромату: цитрусові
Композиція аромату включає ноти: Iso E Super, Мандарин
Escentric Molecules M+ Molecule 01+ Mandarin складається з синтетичної супермолекули Iso E з бархатистими, сяючими нотами та натурального екстракту мандарину. Разом вони не просто зливаються в єдиний аромат, а розгойдуються один навколо одного у терезах, які змінюються знову і знову, ніби їхні ноти виконують спільний танець.
Як фруктовий і апетитно ароматний компонент, мандарин виразний і має особливу красу. Однак його запальність дозволяє йому затримуватись лише ненадовго. У своїй композиції Molecule 01+Mandarin Гезе Шон вдалося продовжити його за рахунок додаткового розтушовування, посиливши його ефективність і тим самим забезпечивши особливо соковите та стійке сяйво мандарину. У міру того, як характерна прелюдія мандарину починає м'яко згасати, розкривається Molecule 01. Теплий і пристрасний, енергійний дзвін розкривається, дозволяючи двом нотам Molecule 01 + Mandarin танцювати один з одним незвичайним чином чистої чистоти. Нарешті, висока витонченість Molecule 01 зберігається. Зовнішній вигляд колекції Molecule + 1 походить від формальної мови аромату Molecule 01.
Блискучий, ігристий і соковитий мандариновий вибух під час відкриття. Геза Шон справді створив своє чаклунство. Однак це триває недовго, потім з'являється знайома кедрова повітряна деревина M01. Це призначено для тих, хто був культовим послідовником оригінального M01, але хотів додати трохи смаку, щоб все змішати. Будь-хто, хто шукає стійкий цитрусовий чи складний аромат, буде розчарований. Це швидше хмара, ніж хмара.
З іншого боку, цей аромат дарує новорічний настрій, а разом із ним і відчуття радості та щастя. Передчуття чогось нового: очікувань, надій, виконання бажань. Він безумовно подобається, але одягати щодня ви його не будете, якщо кожен день стане святом, свято - стане звичайним днем.
- Переважний запах: цитрусовий
- Тип парфумерії: Туалетна вода
- Клас парфумерії: Нішева
- Ноти: Композиція аромату включає ноти: Iso E Super, Мандарин
- Країна виробництва: Німеччина
- Країна виробник: Німеччина
- Вид: Унісекс
- Тип: Туалетна вода
- Об `єм: 100 мл
- Стать: Унісекс
Схожі товари
- 100 мл
- 100 мл
- 100 мл
- 100 мл
- 100 мл
- 100 мл
- 100 мл
- 100 мл
- 100 мл